FaceLook
Στην εκλογική διαδικασία με casual chic εμφανίσεις!
![](https://www.trikalaidees.gr/wp-content/uploads/2024/03/89fdeadf-d645-4422-add3-cb9947111110.jpg)
Ποιος είπε ότι στην εκλογική διαδικασία δεν μπορούν οι γυναίκες να είναι και chic και μέσα στην μόδα: To παράδειγμα μας δίνουν οι Τρικαλινές υποψήφιες στο Φιλανθρωπικό Σωματείο ”Αγία Βαρβάρα”, όπου με το casual chic ντύσιμο τους μας δίνουν ιδέες για την άνοιξη.
Έυη Κερασαρίδη & Σοφία Ζανιά στα λευκά VS Ρούλα Παππά & Δήμητρα Τριζώνη σε ασπρόμαυρη παλέτα ! Καλή επιτυχία σε όλες τις υποψήφιες !