FaceLook
Στα Μεγάλα Καλύβια τιμώντας μνήμη του Χρήστου Παπαπολύκαρπου, Γακόπουλος & Καραμέτου
![](https://www.trikalaidees.gr/wp-content/uploads/2023/09/374481137_2424934314355366_824225933140488713_n.jpg)
Εκδήλωση στη μνήμη του Χρήστου Παπαπολύκαρπου, στα Μεγάλα Καλύβια, όπου τιμήθηκε η προσφορά του στην ιστορία των Καραγκούνηδων. Το παρών έδωσαν αρκετοί υποψήφιοι, ανάμεσα τους η δικηγόρος Μαρίνα Καραμέτου υποψήφια με τον Νίκο Σακκά, ο θεματικός Αντιπεριφερειάρχης Χρ.Γακόπουλος και έκ νέου υποψήφιος με τον Κώστα Αγοραστό, η Εφη Κολώνα κσι η κόρη της Μαρία Παπαποστόλου .