MUST Read
Ο Κασσελάκης γλεντά με Κοντοτόλη την παραμονή του στην αρχηγία
![](https://www.trikalaidees.gr/wp-content/uploads/2024/02/κοντοτολη.png)
Μετά από το θυελλώδες 4ο Συνέδριο, ο Στέφανος Κασσελάκης κάλεσε όλους τους βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ για ποτό στο κέντρο της Αθήνας. Ο πρόεδρος του κόμματος της αξιωματικής αντιπολίτευσης προχώρησε σε αυτή την κίνηση, θέλοντας να στείλει ένα μήνυμα ενότητας.
Σε μία προσπάθεια να αφήσει πίσω το εκρηκτικό 4ο Συνέδριο του ΣΥΡΙΖΑ, ο Στέφανος Κασσελάκης βγήκε για ποτό με βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ στο «Kuko’s Bar» στο Κολωνάκι.
Παρών μεταξύ άλλων και η βουλευτής Τρικάλων του κόμματος Μαρίνα Κοντοτόλη , καθώς και Κόκαλης και Μεικόπουλος απο Λάρισα και Βόλο