FaceLook
Οι τρεις Χάριτες της παρουσίασης !
![](https://www.trikalaidees.gr/wp-content/uploads/2024/02/ac054885-ec21-4347-a40d-4bd227185680.jpg)
Θα τις λέγαμε και ”τρεις χάριτες” αφού τόσο η λάμψη, όσο και η προσωπικότητα τους είναι πραγματικά αξιοθαύμαστες ! Ο λόγος για τις ηθοποιούς Φανή Σπανού και Γωγώ Κατσιανάκου, τη δημοσιογράφο Ολγα Αντωνίου, που συμμετείχαν στην παρουσίαση του βιβλίου η κυρία δυσλεξία της Μάρως Θεοδωράκη.
Όταν ενώνεται…η καλλιτεχνική πλευρά και ευαισθησία σε μια παρουσίαση το αποτέλεσμα είναι μόνο επιτυχία !