FaceLookΕπιχειρείν
Η STIHL Hellas βράβευσε τον μακροβιότερο συνεργάτη της για τους Ν. Τρικάλων και Καρδίτσας 1970-2023
![](https://www.trikalaidees.gr/wp-content/uploads/2023/11/400361091_784337887039943_5480017206930525594_n-1.jpg)
Η εταιρεία STIHL Hellas παρουσία του Διευθυντή Ηλία Ραβάνη,και της κ. GEWERT πρόεδρο ΔΣ STIHL Γερμανίας,προχώρησαν στην βράβευση του τρικαλινού αντιπροσώπου Καρδίτσης -Τρικάλων, κ Γιώργου Γρηγορίου, για τα 53 χρόνια συνεργασίας, πίστης και αφοσίωσης στο έργο της STIHL, για τους Νομούς Τρικάλων και Καρδίτσας 1970-2023 .