Idees Sports
Επιμορφωτικό σεμινάριο κριτών καλαθοσφαίρισης Τρικάλων
![](https://www.trikalaidees.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240519_131011.jpg)
Με ιδιαίτερη επιτυχία διεξήχθη το Πανθεσσαλικό επιμορφωτικό σεμινάριο κριτών καλαθοσφαίρισης την Κυριακή 19/05/22/4 στη Λάρισα, όπου συμμετείχαν οι κριτές καλαθοσφαίρισης Τρικάλων, στην αίθουσα Περιφερειακού συμβουλίου.. Υπεύθυνη και εισηγήτρια ήταν η κ.Τανια Μερίκα η οποία μας ενημέρωσε σχετικά με τις αλλαγές στον κανονισμό και στη χρήση του ηλεκτρονικού φύλλου αγώνος.
Μαζι της ήταν και ο Κ. Τάσος Αναστασόπουλος γενικός γραμματέας του συνδέσμου κριτών καλαθοσφαίρισης νομού Αττικής. Να ευχαριστήσουμε το σύνδεσμο κριτών της Λάρισας για την άψογη φιλοξενία και διοργάνωση του σεμιναρίου…